Rektangulär trären skiva, bemålat underrede med låda i sargen, längd 165, bredd 77, höjd 82 cm
Slitage. Senare målning. Repor. Nagg. Märken. Omarbetad. Skiva och underrede möjligen ej ursprungligen sammanhörande