CLUTCH, 2 st, Christian Dior 1980-tal
Monogramönstrade,en i blått och en i vinrött. Guldfärgad märkning "Dior" på framsidan. invändigt två fack varav ett med dragkedja. Stämpelmärkt "Christian Dior MADE IN FRANCE" ( bortnött på den vinröda). Ca 28 x 18 cm
Åldersrelaterat slitage. Något smuts runt tryckknapp