GUCCI, "Marmont Velvet" väska.

Mocka med GG lås samt axelrem i matt guldmetall. Foder i rosa siden. Invändigt ett fack samt en ficka med dragkedja. Märkt "GUCCI made in Italy". Numrerad. Ca 26 x 15 x 7 cm. Dustbag.

Smärre slitage.

Utropspris
10 000 SEK