SPEGEL

Gustaviansk provinsarbete, 1800-talets början.

Målad och bronserad. Dekor av en inramande pärlstav samt vid krönet en fruktkorg. 41 x 23,5 cm.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Äldre renovering och kompletterad. Någon del saknas samt avslag. Glaset med omfattande skador. Delvis maskstungen.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    2 000
    193 EUR
    238 USD

    Budhistorik (10 bud)
    4A17 apr 18:082000SEK
    317 apr 18:081900SEK
    417 apr 18:071800SEK