GOLVVAS, porslin, Kina porslin, 1900-tal.

Balusterformad. Höjd ca 49 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Krackelyr. Lagningar runt mynningen. . Retuscher.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johan Lundberg

    Johan Lundberg

    johan.lundberg@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss