Olika modeller.
4 st Johan Henrik Leffler, Falun, 1812. 8 st olika mästare bland annat en Stephan Westerstråhle, Stockholm 1795. Längd 19,5-22,5 cm. Total vikt 585 gram.
Slitage. Bucklor. Monogram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.