12 matgafflar 19 cm
12 matknivar 20,5 cm
12 matskedar 18,7 cm
12 bordsskedar 17,7 cm
12 förrättsgafflar 14,5 cm
12 förrättsknivar 16 cm
12 kaffeskedar 10 cm
4 fruktknivar 19 - 20,5 cm
2 smörknivar 16 - 19 cm
Stor kniv 28 cm
Serveringssked 22 cm
Soppslev 26 cm
Såsslev 17 cm
Osthyvel 21,5 cm
Bruksskick. Något slitage.