KNIVAR, silver, J L Hultman, "Haga" 15 delar, 1950-tal

Blad i rostfritt stål.

12 knivar 21,5 cm
1 ostknivar 21 cm
2 smörknivar 19,5 cm

Vikt ca 642 g

Bruksskick.

Utropspris
1 500 SEK