OBJEKT, tre stycken, sten, 1900-tal, samt SKÖLD, brons.

Skuren dekor av fladdermöss, längder 6/6/4 cm. Diameter på sköld 23 cm.

Slitage på objekt. Skador på sköld med lagningar samt anlöpning.

Utropspris
1 500 SEK