Svartmålade, skivor samt soffa och stolar klädda med mörkrosa tyg, soffans längd 120, bordets längd 70, bredd 50, höjd 72 cm, spegelns bord längd 98, bredd 42, höjd totalt med spegel 216 cm
Smärre slitage. Smärre fläckar. Senare klädsel. Repor. Märken. Kompletterad. Senare glas.