STOLAR, 4 st, jugend, Jacob & Josef Kohn, Wien, Österrike, 1900-talets början.

Betsad bok. Skiktlimmade sitsar och ryggar, delivs kläffa med rotting. Märkta. Sitshöjd 46 cm.

Slitage. Mindre skador, bla ett ben lös i montering. Mindre torrsprickor.

Utropspris
3 000 SEK