BORD, troligen Ferdinand Lundqvist, omkring 1900-talets mitt.

Skiva i teak, benställning och skivlist i ek. Mått 75 x 75 x 75 cm.

Slitage, ställvis hårdare. Märken.

Se även 1027100, 1027104, 1027103.

Utropspris
1 500 SEK