Blåmålat. Pardörrar med räfflad dekor, bakomliggande hyllplan. Bredd 96 cm, djup 38 cm, höjd 124 cm. Nyckel finns.
Slitage. Märken. Smärre skador. Senare målning. Senare beslag.