KAFFESERVIS, tre delar, silver, svenska importstämplar, 1900-talets förta hälft.

Balusterform. Kaffekanna, sockerskål och gräddkanna. Kannans höjd 28 cm. Vikt ca 1200 g.

Bruksslitage.

Utropspris
4 000 SEK