Monica Backström

(Sverige, Född 1939)
Monica Backström
(Sverige, Född 1939)

MONICA BACKSTRÖM, brickor, 2 st, Gense, 1900-talets andra hälft.

Upphöjda kanter i nysilver. Bottnar med spegelglas och blomsterdekor. Längd 39- 50 cm.

Bruksskick med ställvis repor och något anlupen metall. Smärre bucklor.

Utropspris
1 500 SEK