CÉLINE

Ryggsäck.

Monogramcanvas med bruna skinndetaljer. Beslag i gulmetall. Invändigt en ficka med dragkedja. Fodrat med skinnimitation. Märkt "CÉLINE PARIS made in Italy". Ca 33x24x12 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Smärre lagning på en rem.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V68

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    6 dagar 18 timmar

    Utropspris: 3 500 SEK

    1 700
    164 EUR
    202 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 800 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    226 apr 20:191700SEK
    Acceptpris på 1 700 SEK uppnåddes
    125 apr 18:581111SEK