Monogramcanvas med bruna skinndetaljer. Beslag i gulmetall. Invändigt en ficka med dragkedja. Fodrat med skinnimitation. Märkt "CÉLINE PARIS made in Italy". Ca 33x24x12 cm.
Slitage. Smärre lagning på en rem.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.