RULLMÅLNING

Blandteknik på silke, signerad, Kina.

Palatsvy. 264x108 cm.

Konditionsrapport

Ställvis slitage. Mjuka rullningsveck.

Placering
Stora Robertsgatan 4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Rosenius

Anna Rosenius
Specialist Design

anna.rosenius@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 16 timmar

    Utropspris: 400 EUR

    300
    EUR
    3 092 SEK
    354 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 320 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    219 maj 17:39300EUR
    Acceptpris på 300 EUR uppnåddes
    118 maj 01:0130EUR