RULLMÅLNING

Blandteknik på silke, signerad, Kina.

Figuralt motiv i landskap. 255x95 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Skador. Spår av rullningsveck.

Placering
Stora Robertsgatan 4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 500 EUR

    Slutpris

    1 050
    EUR
    10 738 SEK
    1 228 USD

    Budhistorik (35 bud)
    624 maj 16:221050EUR
    7A24 maj 16:201000EUR
    624 maj 16:20990EUR
    Acceptpris på 400 EUR uppnåddes