HERMÈS

"Birkin 40", väska, 2016.

Handväska i svart togo-läder med svarta stickningar. Spänne beslag i palladiumbehandlad metall. Märkt HERMÈS PARIS MADE IN FRANCE. Artisan- och årsstämplar på spännets baksida. Fodrad med svart läder, invändigt två fack varav en med dragkedja. Ca 40 x 30 x 20 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt bruksslitage

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Fock

Johanna Fock
Specialist fashion, eventansvarig

johanna.fock@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 85 000 SEK

    Slutpris

    72 000
    6 934 EUR
    8 558 USD

    Budhistorik (12 bud)
    620 apr 15:1072000SEK
    319 apr 20:3770000SEK
    517 apr 22:3268000SEK
    Acceptpris på 62 000 SEK uppnåddes