AXEL FRIDELL, etsning, signerad i plåten.
"Ung kvinna i päls (Ingrid XIV)". II état. 1937. Plåtsignarur AF samt stämplad med kvarlåtenskapsstämpel. Plåtmått 21,5 x 18,3 cm.
Gulnad. Ej examinerad ur ram.
Haskel 293.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10