FABIO NOVEMBRE

"Org" bord, Cappellini, Italien 2000-tal.

Glasskiva, 171 ben i form av rep, höjd 73,5 cm, 200 x 100 cm.

Modellen formgiven 2001.

Konditionsrapport

Slitage, ett fäste till ben saknas, flera fästen lösa och limmade sekundärt.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C11

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jonatan  Jahn

Jonatan Jahn
Specialist Design & Modernt Konsthantverk

jonatan.jahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 6 timmar

    Utropspris: 15 000 SEK

    3 600
    350 EUR
    417 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 3 800 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (6 bud)
    518 maj 20:213600SEK
    418 maj 16:222000SEK
    117 maj 09:00850SEK