CHRISTIAN DIOR, resväska, 1900-talets andra hälft
Monogrammönstrad canvas i brunt med svarta skinndetaljer. Invändigt fodrad i beige canvas samt med fickor och spännen. 61 x 45 x 18 cm.
Slitage. Märken. Fläckar. Nyckel saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10