Rund vitemaljerad urtavla med arabiska siffror inskrivet i postament av onyx, krönande skulptur i bronspatinerad metall, höjd ca 68, längd ca 35 cm Nyckel finns.
Ej funktionstestad. Ej genomgången. Obetydligt nagg. Spricka. Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.