MARC CHAGALL

Etsning, signerad och numrerad 82/110.

"Am Grabstein der Mutter (plate 19 from Mein Leben)" , 1922. Plåtstorlek 11.7 x 8.9 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. Svag plåtkant.

Kornfeld 19.
Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - J1
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Amanda Wahrgren

Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik

amanda.wahrgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    10 timmar 55 minuter

    Utropspris: 300 EUR

    170
    EUR
    1 752 SEK
    201 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 180 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (5 bud)
    3A24 maj 19:28170EUR
    424 maj 19:28160EUR
    324 maj 13:37150EUR
    Acceptpris på 150 EUR uppnåddes