BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, bord, Firma Karl Mathsson, Värnamo, International.

Fanerad i masurbjörk. Etikettmärkt. Kopplad benställning. Längd 220, bredd 110, höjd 71 cm

Fanerskador. Slitage. Märken.

Utropspris
5 000 SEK