Betsad ek, rund skiva på svarvade ben, medföljer 3 iläggsskivor à 60 cm vardera, diameter 110, höjd 76 cm, stolar med fast klädd rygg och sits
Smärre slitage. Repor. Senare klädsel.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10