LJUSSTAKAR, ett par, barockstil, silver, svenska importstämplar, omkring 1900-talets mitt.

Balusterformade skaft. På fyra voluttassar vardera. Fylld fötter. Höjd 18 cm.

Sedvanligt slitage. Anlupna.

Utropspris
2 000 SEK