GÖSTA WALLMARK

Olja på pannå, signerad.

Utan titel. Pannå 50 x 57 cm.

Konditionsrapport

Smärre skador.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V301
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Jinnerot

Johan Jinnerot
Specialist äldre konst

johan.jinnerot@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    10 700
    1 030 EUR
    1 272 USD

    Budhistorik (36 bud)
    218 apr 10:5910700SEK
    1A18 apr 10:5910200SEK
    1A18 apr 10:599800SEK