LJUSSTAKAR, nysilver, 1+1 par. 1900-tal.

Ett par gustaviansk stil. Kvadratisk fot med kulfötter. Höjd 18 cm.
Ett par barockstil ljusstakar, höjd 18 cm.

Slitage. Senare gravyr.

Utropspris
1 500 SEK