Valnöt och valnötsfaner. Bord och fyra stolar. Stolar med spjälad genombruten rygg, lös stoppad sits. Bord med två iläggsskivor varav en med sarg à 50 cm vardera. Bordets längd 139, bredd 96, höjd 73 cm.
Slitage. Repor. Märken. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.