12 bordgafflar (18,5 cm) 12 bordsknivar (21,5) 12 bordsskedar (18,5) 11 kaffeskedar (10,5) 4 smörknivar (17) såsslev 3 mindre gafflar 3 serveringsbestick
Bruksslitage. Repor.