Mahogny och mahognyfaner. På hjultrissor. Skivorna av mahogny. Två halvmånformade ändar och två skivor. Total längd 225 cm, bredd 120, höjd 72 cm. Ändarna kan utgöra ett runt bord med diam 122 cm.
Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.