SKRIVBORD

1900-talets början.

Målat. Fem lådor i sarg. Beslag i mässing. Längd 110 cm, bredd 60 cm, höjd 76 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Senare målning. Nycklar saknas.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H153

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    4 dagar 16 timmar

    Utropspris: 2 500 SEK

    800
    77 EUR
    95 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 850 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    121 apr 15:08800SEK
    Acceptpris på 800 SEK uppnåddes
    121 apr 08:14600SEK
    221 apr 07:53550SEK