MARC CHAGALL

Efter, färglitografi, signerad i trycket, ur "Derrière le Miroir" nr 27-28 1950.

"Mystical crucifixion". Bildstorlek 35,5 x 51,5 cm.

Konditionsrapport

Mittveck. Ej examinerad ur ram.

Placering
Stora Robertsgatan 4
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anja Lehtovuori

Anja Lehtovuori

anja.lehtovuori@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    56
    EUR
    582 SEK
    69 USD

    Budhistorik (7 bud)
    3A17 apr 13:0456EUR
    217 apr 13:0455EUR
    3A17 apr 13:0350EUR
    Acceptpris på 40 EUR uppnåddes