KONSOLER, ett par, rokokostil, samt DÖRRÖVERSTYCKEN, 3 st, gustaviansk stil, 1900-tal.

Gips. Bredd 21, djup 14, höjd 30 cm (konsolerna). Längd ca 68 cm vardera (dörröverstyckena).

Slitage. Skador.

Utropspris
1 500 SEK