BURBERRY, väska
Fodrad väska i nova check-canvas med röda skinndetaljer. Dragkedja i silvermetall. Utvändigt ett fack märkt "BURBERRY". Invändigt fodrad med mocka, en ficka med dragkedja märkt "BURBERRY LONDON" samt numrerad. Ca 32 x 19 x 10 cm
Slitage. Fläckar.