SPELBORD

Tidigt 1800-tal.

Fanerat med mahogny. Diameter 92, höjd 71 cm.

Konditionsrapport

Fanerskador. Fläckar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H32

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Claes Andersson

Claes Andersson

claes.andersson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    1 000
    96 EUR
    119 USD

    Budhistorik (3 bud)
    220 apr 20:201000SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes
    220 apr 20:20550SEK
    112 apr 21:05300SEK