MATBORD, Ligne Roset, 2000-tal.

Stomme i vitlackerat trä och metall. Skiva i glas med dekor av rutmönster. En utdragbar glasskiva. Märkt på skivan. Längd 160+44 cm, bredd 95 cm, höjd 74,5 cm.

Konditionsrapport

Bruksskick. Repor. Märken.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - F2

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutas:
    CET

    2 dagar 3 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    Inga bud

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Startbudet är 300 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (0 bud)