BORDSUR

1900-talets första hälft.

Bas i onyx.Bronserad metall. Amor sittande på gren. Hurhus uppburen av skaft. Runt urhus med romerska siffror. Höjd 33 cm. Längd 16 cm. Bredd 12 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Ej genomgången. Defekt. Skador. Slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    600
    58 EUR
    69 USD

    Budhistorik (4 bud)
    318 maj 14:32600SEK
    Acceptpris på 600 SEK uppnåddes
    117 maj 19:00550SEK
    217 maj 08:32500SEK