Schatull klätt med läder, inrett med fack för flaskor, burkar etc, silverfattning och lock av ben, 54x9x16,5 cm
Åldersrelaterat slitage. Slitage. Skador på bl.a. en flaskhals. Fläckar. Repor. Märken. Nagg. Skador.