MULBERRY, väska.
Scotchgrain med detaljer i läder och mässing. Två fack framtill. Märkt med numrerad plakett samt etikettmärkt. Bredd 33, höjd 30 cm. Dustbag medföljer.
Slitage. Nötta kanter. Smärre fläckar.