Nova Scotia-mönstrad med bruna läderdetaljer. Invändigt tre fack varav en med dragkedja. Dustbag. Längd 24, bredd 7, höjd 18 cm. Axelrem, längd 100 cm.
Slitage. Repor. Ställvis nötta kanter. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.