OLLE HJORTZBERG

Olja på duk, signerad.

Sydländsk bygata. 45 x 37 cm.

Konditionsrapport

Krackelyr.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T217
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    2 200
    212 EUR
    261 USD

    Budhistorik (3 bud)
    125 apr 07:092200SEK
    224 apr 20:192000SEK
    Acceptpris på 2 000 SEK uppnåddes
    122 apr 16:541900SEK