Mörkbestat trä, glasad front och sidor, flankerande kolonnetter, tympanon-format krön, längd 107, bredd 47, höjd ca 229 cm Nyckel finns.
Smärre slitage. Repor. Märken. Krön med kantskada samt lös dekordel
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10