VÄSKA, Mulberry, "Margaret", 1900-talets slut.
Svart läder. Axelrem av kedja av gulmetall med inflätat läder. Invändigt med två fack, varav ett med dragkedja. Serienummer 1087384. Längd 38. Bredd 9. Höjd 24 cm.
Smärre slitage.