Fanerat med björk. Löstagbar utfällbar bordsskiva. Förvaring under bordsskivan. Total längd 84. Bredd 89. Höjd 79 cm. Låda med spelmarker av trä medföljer.
Slitage. Repor. Märken. Skador. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.