TALLRIKAR

Ett par, porslin, Kina 1700-tal.

Oktagon form, famille rose-färger, förgyllningar. Bredd 23 cm.

Konditionsrapport

Kantnagg och slitage längs kanterna. Sliten förgyllning. Glasyrskada i det ena brättet.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - V5

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Nan Jarjis

Nan Jarjis

nan.jarjis@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 13 timmar

    Utropspris: 300 EUR

    150
    EUR
    1 546 SEK
    177 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 160 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    118 maj 19:29150EUR