ANDERS SOLFORS, skulptur, glas, unik, signerad och daterad 2005.
Klarglas med ansikten. Sockel med belysning medföljer. Höjd exklusive sockel 22 cm.
Smärre slitage. Fotnagg. Belysning ej funktionstestad.