PALLE NIELSEN, träsnitt, 7 st, signerade och numrerade
Signerade och daterade med blyerts 54. 125-upplaga. Motivets mått ca 7 x 12 cm
Oramade. Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK