1042587

Jens Sinding Christensen

(Danmark, 1888-1980)
Jens sinding christensen, olja på duk, signerad.

JENS SINDING CHRISTENSEN, olja på duk, signerad.

Stockholms stadshus. 32 x 43 cm

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
1 500 SEK
Rekommendationer